Всі рубрики

 

  

 

З Днем народження, українське муніципальне право!

Кафедра муніципального права Академії муніципального управління відсвяткувала свій перший ювілей – їй виповнилося 10 років. З цього приводу викладачі та студенти влаштували круглий стіл, аби привітати один одного з цією знаменною подією і згадати про минуле. Від року заснування самого вищого навчального закладу, а це 1995 р., в Академії існував лише курс «Проблеми муніципального управління». Проте цього, на переконання науковців, було занадто мало для надання ґрунтової юридичної освіти студентам. І тому вже у 2001 р. в стінах Академії було утворено кафедру муніципального права. Нині тутешні науковці мають великий науковий доробок. Викладачі Академії підняли українську науку муніципального права на високий рівень і ретельно відпрацювали його методичну базу. Яскравим доказом цього є те, що юристи, які здобувають фах при кафедрі муніципального права, мають успіх і пошану в суспільстві. Зокрема, двоє викладачів кафедри стали суддями Конституційного Суду, чим Академія вельми пишається. На майбутнє є теж багато планів. Зокрема, відкрити при кафедрі муніципального права аспірантуру і створити наукову раду. А зараз на базі кафедри активно тестується українсько-французький проект «Міжмуніципальне співробітництво», тому незабаром українські знавці муніципального права вийдуть на міжнародний рівень
 
 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________